NAGRADZAMY!

19 czerwca podsumowano różne przedmiotowe i tematyczne konkursy oraz projekty, aktywność w sporcie i działania na rzecz Szkoły oraz środowiska. Wszyscy, którzy skorzystali z bogatej i bardzo różnorodnej oferty przygotowanej przez nauczycieli i Dyrekcję, stanęli na scenie i odebrali dyplomy, nagrody, medale i serdeczne gratulacje. Długość apelu nagrodowego oraz liczba pojawiających się na scenie dowodzą, że społeczność naszej Szkoły jest bardzo aktywna i twórcza, że chce pracować, rywalizować i działać na rzecz innych. Pani Dyrektor Alina Żalik wręczyła stypendia za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe.
Na koniec apelu ubrani na biało-czerwono uczniowie przesłali słowa wsparcia polskiej reprezentacji, przed którą pierwszy mecz na Mistrzostwach Świata w Rosji.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »