PRZEGRANY ZAKŁAD - HONOROWY BIEG

Pani Anna Poprawska z uczniami kl.3gb w trakcie żmudnych przygotowań do egzaminu gimnazjalnego założyła się, że jeśli uczniowie napiszą część humanistyczną na więcej niż 30 punktów, przebiegnie wyznaczony dystans. Każda forma oddziałania na ambicję gimnazjalistów i zmotywowania ich do pracy jest na wagę złota… Nawet tak zaskakująca. Uczniowie klas trzecich wypracowali testem „Podróż niejedno ma imię…” prawie 38 punktów. Cóż było robić? Honor podpowiadał jedno rozwiązanie… Na szczęście uczniowie byli łaskawi w wyznaczeniu trasy biegu. 15 czerwca Pani Anna Poprawska w towarzystwie uczniów klas trzecich Gimnazjum - szczęśliwych ze swego wyniku i wygranego zakładu - pokonała wyznaczony dystans. Ideę tego biegu podkreślał napis na koszulce polonistki: „Jestem dumna ze swoich uczniów! Biegam ze szczęściaJ Takie zakłady mogę przegrywać.” Dobra zabawa w szkolnej rzeczywistości też jest potrzebna!

FOTORELACJA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »