DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POWIATU LESZCZYŃSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM

26 października w ramach Gimnazjady w Nowym Belęcinie rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Leszczyńskiego w Tenisie Stołowym. W kategorii dziewcząt rywalizowało pięć drużyn, a w kategorii chłopców sześć. Mikołaj Domagała i Mateusz Karolczyk, zajmując drugie miejsce, wywalczyli awans do rozgrywek rejonowych, które odbędą się 25 XI 2011 w Bodzewie. Magdalena Dudziak i Paulina Woźniak były czwarte, a Marek i Jakub Mazankiewicz zajęli miejsce piąte. Gratulujemy zawodniczkom i zawodnikom oraz Panu Jakubowi Knasiakowi.

FOTORELACJA

 
III MIEJSCE ŻEŃSKIEJ DRUŻYNY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

25 października na sali sportowej przy Zespole Szkół w Święciechowie rozegrane zostały w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Mistrzostwa Powiatu Leszczyńskiego w Halowej Piłce Nożnej Kobiet. Sześć drużyn grało systemem każdy z każdym po dwa siedmiominutowe mecze. Dziewczęta: Martyna Burdzicka, Amelia Kuźniak, Oliwia Jezierska, Natalia Muszyńska, Adelina Letza, Aleksandra Maćkowiak, Karolina Woźniak i Katarzyna Kretschmer zajęły trzecie miejsce, przegrywając ze Święciechową i Rydzyną. W gronie najskuteczniejszych zawodniczek znalazły się Aleksandra Maćkowiak i Martyna Burdzicka. Gratulujemy dziewczętom i Pani Magdalenie Kasprzyk.

Oto dokładne wyniki: faza grupowa - Kąkolewo : Goniembice 3:0, Kąkolewo – Rydzyna 1:2, półfinały – Kąkolewo : Święciechowa 0:4, finały – Kąkolewo : Kaczkowo 3:0.

FOTORELACJA

 
II MIEJSCE PIŁKARZY ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ

28 października na sali sportowej przy Zespole Szkół w Święciechowie rozegrane zostały w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Mistrzostwa Powiatu Leszczyńskiego w Halowej Piłce Nożnej Chłopców. Startowało w nich jedenaście zespołów. Nasza drużyna w składzie: Adam Tasiemski, Jakub Bartkowiak, Samuel Grzenkowicz, Arkadiusz Andrzejczak, Jakub Masztalerz, Bartosz Kowalski, Marcin Sikorski, Filip Szczepaniak, Denis Śmiejczak i Jakub Mądry zajęli II miejsce za zwycięzcami, czyli drużyną z Drobnina, a przed zdobywcami brązowego medalu – drużyną z Kaczkowa. W gronie najskuteczniejszych zawodników znaleźli się: Adam Tasiemski i Jakub Bartkowiak. Gratulujemy serdecznie chłopcom i Panu Michałowi Bańkowiakowi.

Dla zainteresowanych dokładne wyniki: I faza – Kąkolewo : Wilkowice 1:0, Kąkolewo - Osieczna 1:0, Kąkolewo : Kaczkowo 0:0, II faza – Kąkolewo : Górka Duchowna 2:1, III faza – Kąkolewo : Drobnin 0:1, Kąkolewo : Kaczkowo 0:0.

FOTORELACJA
 
NAGRODA DLA PANI MARII JOACHIMIAK

25 października w Liceum nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu odbyła się podniosła uroczystość, podczas której wyróżniono nauczycieli ministerialnymi i kuratoryjnymi nagrodami. Wręczali je Wojewoda Wielkopolski - Pan Piotr Florek i Wielkopolski Kurator Oświaty – Pani Elżbieta Walkowiak. W gronie docenionych Nagrodą Wielkopolskiego Kuratora Oświaty za sukcesy w pracy zawodowej była Pani Maria Joachimiak – biolog i chemik z Zespołu Szkół w Kąkolewie. Serdecznie gratulujemy.

 
DYSKOTEKA

27 października odbyła się dyskoteka szkolna. Trwała od 17.30 do 19.30. O muzykę zadbali uczniowie klasy 3ga: Michał Toboła, Patryk Andrzejewski i Mikołaj Prałat. Samorząd Uczniowski uatrakcyjnił zabawę konkursami. Michał Toboła i Patryk Andrzejewski, zdobywając największy aplauz publiczności, wygrali „Dzień bez pytania” – wykonali najdziwniejszy i najśmieszniejszy taniec. W pierwszej rundzie „gorących krzeseł” po zaciętej walce zwyciężył Krzysztof Kamieniarz, który w nagrodę otrzymał darmowy wstęp na kolejną dyskotekę, w drugiej rundzie bezkonkurencyjna była Katarzyna Kretschmer, którą nagrodzono „Dniem bez jedynki”. Nie brakowało śmiechu i dobrej zabawy. Dyskotekę można więc uznać za bardzo udaną.

FOTORELACJA

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 30