II MIEJSCE PIŁKARZY

18 lutego w Rydzynie królowała piłka nożna. Do rywalizacji na szczeblu powiatowym stanęli gimnazjaliści z ośmiu szkół. Nasza reprezentacja w składzie: Michał Płocharczyk, Piotr Jankowski, Krzysztof Tasiemski, Miron Walkowiak, Jakub Prałat, Łukasz Konopka, Filip Maćkowiak, Sebastian Hylla, Paweł Mąka i Szymon Dudziak zajęła II miejsce. Piłkarzom i ich opiekunowi – P.M.Bańkowiakowi serdecznie gratulujemy.

 
OFERTA FIRMY MAWI

23 lutego 2010 r. (we wtorek) firma fotograficzna MAWI będzie wykonywała uczniom zdjęcia.

Oferta: zdjęcie grupowe 15x29 cm (format oprawy 20,4x32,9) – 12 zł, zestaw zdjęć do dokumentów: format dyplomowy – 2 szt., format legitymacyjny – 2 szt., format do dowodu osobistego i karty rowerowej – 3 szt., 1 zdjęcie czarno-białe, 2 zdjęcia mini – 12 zł.

W patio Szkoły znajduje się plakat ze szczegółową ofertą i fotograficzną prezentacją w sumie 16 różnych propozycji. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy MAWI.

           

 
KONKURS POŻARNICZY I OBRONY CYWILNEJ

16 lutego w osieckim Urzędzie Miasta i Gminy uczniowie z Kąkolewa, Osiecznej i Świerczyny rywalizowali na szczeblu gminnym w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" i w Konkursie Obrony Cywilnej. Największą wiedzą z zakresu pożarnictwa wykazała się Aneta Stachowska (uczennica klasy 2gb), zdobywając I miejsce, uzyskała awans do etapu powiatowego. W finale byli również Hanna Kajoch z 3gb (ostatecznie IV miejsce), Jakub Jagłowski (III miejsce) i Kewin Kaczmarek z VIb. Naszą Szkołę reprezentowali również: Robert Jakubowski z VIb, Agnieszka Bartkowiak i Daria Kowalska z 1gb, Paulina Jankowska i Daria Nowaczyk z 3gb. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymali nagrody książkowe, a wszyscy pozostali kalendarze. Nad przygotowaniem uczniów czuwał Pan Dariusz Maćkowiak.

 
BAL KARNAWAŁOWY

15 lutego uczniowie klas I-III SP bawili się na balu karnawałowym. Wszyscy pięknie i pomysłowo się przebrali. Zabawę rozpoczęli, tańcząc radosne labado. Później pląsali w parach, tworzyli węże, koła i pociąg. Nie obyło się bez prezentacji strojów. Dużym zainteresowaniem cieszyły się konkursy. Rywalizacja przebiegała w bardzo radosnej atmosferze. Każdy uczestnik balu otrzymał soczek i pączka. Bardzo zmęczeni, ale w wyjątkowo dobrych humorach wrócili do domu.

FOTORELACJA

 
MUZYKA FILMOWA

15 lutego odbył się kolejny koncert z cyklu Pro MUSICA. Jego tematem przewodnim była muzyka filmowa. Uczniowie z przyjemnością wysłuchali popularnych motywów muzycznych z takich filmów jak: „Gwiezdne wojny”, „Most na rzece Kwai”, „Janosik”, „Czarne chmury”, „Pan Wołodyjowski”, „Pan Tadeusz”, „Czterdziestolatek”, „Jak rozpętałem II wojnę światową” i „Czterej pancerni i pies”. Utwory wykonano na pianinie i waltorni.

 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 10