ZESPÓŁ SZKÓŁ W KĄKOLEWIE

Zaplanowano, że w tym roku wsparciem dzięki akcji „Jabłuszko” objętych zostanie dziesięcioro dzieci: Aleksandra Wiśniewska, Kacper Baranowski, Emilia Pochanke, Aleksandra Szymanowska, Marcel Olejniczak, Marta Ratajczak, Bartek Jankowski, Stanisław Maćkowiak, Nikodem Mikołajczak oraz Adrian Wiktorowski. W naszej Szkole akcja trwa od 20 do 22 października. Jej organizatorem jest Stowarzyszenie Bumerang Leszczyński. Otwórzmy serca i portfele.

Gościmy

Odwiedza nas 19  gości oraz 0 użytkowników.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.