ZESPÓŁ SZKÓŁ W KĄKOLEWIE

Naszą Szkołę reprezentowały dwie drużyny sztafetowe, które awansowały do finału wojewódzkiego, zdobywając pierwsze miejsca na mistrzostwach powiatu.
Sztafeta młodsza chłopców (2009 i młodsi) w składzie: Mateusz Rosicki, Wiktor Karolczak, Jakub Michałowicz, Marcin Żaba, Adam Woźniak, Marcel Maćkowski oraz rezerwowi Błażej Motuzny i Filip Filipowiak zajęła 18. miejsce na 33 startujące szkoły.
Sztafeta starsza chłopców (2007-2008) w składzie: Bartosz Mądry, Mateusz Luberda, Gracjan Pawłowski, Kamil Andrzejczak, Tobiasz Woźniak i Aleksander Kraśner zajęła 14. miejsce na 36 startujących sztafet.

Gościmy

Odwiedza nas 28  gości oraz 0 użytkowników.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.