ZESPÓŁ SZKÓŁ W KĄKOLEWIE

Jak każdego roku Samorząd Uczniowski uczcił rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża. Nie zabrakło kremówek z cytatami z nauczania Jana Pawła II, kwiatów pod pomnikiem przy kościele i najbardziej znanych fragmentów nauczania Ojca Świętego Jana Pawła II. Mamy nadzieję, że rozpoczęte przez naszego wybitnego rodaka dzieło budowania cywilizacji miłości będzie kontynuowane przez nas w życiu codziennym. Jego duchowy testament powinien przyświecać każdemu w najważniejszych chwilach życia, wtedy ten Wielki Człowiek dzięki nam żyć będzie wiecznie.

Gościmy

Odwiedza nas 59  gości oraz 0 użytkowników.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.