ZESPÓŁ SZKÓŁ W KĄKOLEWIE

18 października grupa wolontariuszy (Zuzanna Antkowiak, Alicja Banaszczak, Julia i Aleksandra Barczyk, Kinga Cieślak, Mateusz Przylepa, Lena Sikora i Raul Merta)  wraz z P. S. Praczyk pojechała na Leszczyński Stadion Lekkoatletyczny bić rekord Polski w układaniu pieniędzy w ciągu. Pieniądze - ponad 1000 zł - zebrali nasi uczniowie podczas akcji charytatywnej na rzecz Seniorów zaproponowanej przez Leszczyński Bank Żywności. Wolontariusze wzięli również udział w międzyszkolnych rozgrywkach  Bamber Ball. Kolejny raz udowodniliśmy, że można połączyć przyjemne z pożytecznym. Teraz czekamy na informację, czy dotychczasowy rekord został pokonany. Społeczność szkolna na uznanie na pewno zapracowała.

Gościmy

Odwiedza nas 92  gości oraz 0 użytkowników.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.