ZESPÓŁ SZKÓŁ W KĄKOLEWIE

14 października - w Dniu Edukacji Narodowej – w szkolnym patio zgromadzili się pracownicy Szkoły, pierwszoklasiści i ich rodzice, członkowie Samorządu Uczniowskiego i szkolnego wolontariatu oraz trzyosobowe delegacje z każdej klasy. Wszystkich serdecznie powitała Wicedyr. M.Sowińska. Następnie swoimi umiejętnościami i wiedzą pochwalili się najmłodsi uczniowie, podopieczni Pań S.Pietrowicz i M.Suszek, którzy pięknie recytowali i śpiewali. Następnie Dyr. A.Żalik uroczyście pasowała pierwszoklasistów na pełnoprawnych członków szkolnej społeczności. Dzieci otrzymały legitymacje, pamiątkowe dyplomy i ufundowane przez Radę Rodziców kuferki z przyborami edukacyjnymi. Kolejnym punktem programu był występ przygotowany przez Samorząd Uczniowski pod opieką P. S.Walenciak i przy wsparciu P. D.Nowackiego, pod którego okiem ćwiczyły wokalistki: Sandra i Roksana Siama. Miniprzedstawienie trafnie pokazało, co w pracy z dziećmi i młodzieżą jest najważniejsze. Piękne róże były wyrazem uczniowskiej wdzięczności za codzienną pracę. Panie A.Mazurkiewicz – przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły i M.Klabik – przewodnicząca Rady Rodziców Przedszkola zabrały głos w imieniu rodziców. Pierwszoklasistom życzyły, by naukę traktowali jak wspaniałą podróż i niezwykłą przygodę, a pracownikom Szkoły, by praca dawała ogromną satysfakcję. Za zaangażowanie i zdany na dobrą ocenę test ze zdalnego nauczania, za indywidualne podejście do każdego ucznia, za innowacyjność i kreatywność, za troskę o rozwój dzieci i własny, a także za solidność wszystkim pracownikom Szkoły podziękowała Dyrektor A.Żalik, a wyróżniających się uhonorowała Nagrodą Dyrektora Szkoły.
Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego - w dowód pamięci - na grobach zmarłych pracowników Szkoły zapalili znicze.

Gościmy

Odwiedza nas 96  gości oraz 0 użytkowników.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.