ZESPÓŁ SZKÓŁ W KĄKOLEWIE

7 października na dwie godziny szkolne patio zamieniło się w dyskotekową salę. Spora grupa uczniów doskonale bawiła się przy dźwiękach lubianych piosenek. Samorząd Uczniowski zadbał o zabawy w przerwach od tańca. Już dawno uczniowie nie mieli okazji do wspólnej zabawy. Uśmiechy (widoczne mimo maseczek) potwierdzają, że to muzyczno-taneczne spotkanie było potrzebne.

Gościmy

Odwiedza nas 109  gości oraz 0 użytkowników.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.