ZESPÓŁ SZKÓŁ W KĄKOLEWIE

10 października – w obchodzonym w Polsce od 2003 roku Dniu Drzewa - uczniowie z klas 1-3 zrzeszeni w Klubie Wiewiórka świętowali. Ozdobili drzwi swych sal lekcyjnych kolorowymi pracami, a na głowy założyli przepaski z wizerunkiem ulubionego drzewa. Na korytarzu można było spotkać jesienne klony, dęby, lipy, kasztanowce, brzozy oraz świerki. Celem tych działań było zwrócenie uwagi dzieci na to, jak ważne dla naszej planety są drzewa. Warto przypomnieć, że jedno drzewo każdego roku produkuje tlen dla 10 osób. Sadźmy zatem drzewa i dbajmy o nie.

Gościmy

Odwiedza nas 58  gości oraz 0 użytkowników.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.