ŻYCZENIA 

Czytaj całość
 
KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ W JĘZYKU OBCYM

W konkursie na najpiękniejszą kartkę wielkanocną w języku obcym zwyciężyli:

I miejsce – Adrian Jabłoński V c, Wiktoria Gawron VI b, 

II miejsce – Emilia Bajer VI a, Nataniel Kaczmarek VII b, 

III miejsce – Piotr Kaczmarek IV b.

 
GRODZISKA "PIĘKNA I BESTIA"

8 kwietnia 2019 r. uczniowie klas I-IV w sali wiejskiej Grodzisku obejrzeli przedstawienie pt. „Piękna i Bestia” . W roli aktorów wystąpiły Panie z Grodziskiej Grupy Teatralnej - mamy uczniów naszej Szkoły. Zagrały pięknie. Miały ładne kostiumy, wspaniale oddały emocje, przygotowały śliczną, pasującą do baśni scenografię. O oprawę muzyczną zadbała Karolina Kobylańska. Publiczność , w podziękowaniu za wzruszenia, nagrodziła aktorów gromkimi brawami. 

 
DNI NIEMIECKIE

W dniach 1 – 5 kwietnia odbyły się Dni Niemieckie w naszej Szkole. Każda klasa przygotowała gazetki przedstawiające miasta Niemiec, Austrii i Szwajcarii, na drzwiach pojawiły się flagi państw niemieckojęzycznych. Klasy obchodziły Dzień Niemiecki na lekcji według planu w ciągu jednego z wymienionych dni. Osoby chętne brały udział w Dyktandzie z Języka Niemieckiego oraz przygotowały prezentacje multimedialne na temat państw niemieckojęzycznych. Wielu uczniów wzbogaciło swoją wiedzę  o naszych zachodnich sąsiadach.

Wyniki Dyktanda z Języka Niemieckiego

I miejsce - Katarzyna Rosik, kl. 3

II miejsce – Liliana Bassa, kl. 3 ga

III miejsce - Marta Walenciak, kl. 3 gc 

 
 
JAK WIDZĘ DRZEWO?

Od kilku lat ZSRB w Lesznie organizuje dla uczniów konkurs plastyczny w trzech kategoriach. Nasi uczniowie w tym roku wykonali prace pt. „Jak widzę drzewo?” Natalia Motuzna zajęła II miejsce, a Monika Włodarczyk otrzymała wyróżnienie. Dziewczętom gratulujemy.

 
Zobacz też…
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 55 z 1712