TAEKWONDZISTKI NA PODIUM MISTRZOSTW EUROPY!

Dominika Maciejczyk i Amelia Wieczorek brały udział w Mistrzostwach Europy w taekwondo TI, które odbywały się 23 i 24 czerwca w Częstochowie. Obie stawały na podium!

Oto ich wyniki:

Amelia:

- 3. miejsce touch contact

- 3. miejsce tag team

- 2. miejsce speed kicks

Dominika:

- 3. miejsce continous sparing

- 3. miejsce tag team

Gratulujemy serdecznie srebrnym i brązowym mistrzyniom Europy oraz ich Trenerowi.


 
NAGRADZALIŚMY

21 czerwca prawie dwie godziny trwał apel, podczas którego podsumowano wewnątrzszkolne konkursy, projekty i inne formy bogatej i różnorodnej działalności pozalekcyjnej Szkoły. Na początku Pani Dyrektor Alina Żalik serdecznie podziękowała wszystkim, którzy w działalność pozalekcyjną się angażowali, nauczycielom, którzy inicjowali różne przedsięwzięcia i uczniom, którzy z przygotowanej oferty korzystali. Mamy powody do dumy, wielu uczniów rozwinęło talenty, wielu poszerzyło wiedzę, wielu nabyło nowe umiejętności, wielu przełamało bariery, wielu ma na swoim koncie rekordy sportowe. Kto sieje, ten zbiera, dlatego nagrodzono wszystkich, którzy na to zasłużyli.
Podsumowano konkursy plastyczne, recytatorskie, pięknego czytania, religijne, literackie, z j.angielskiego, krasomówczy, „Złotą Żabkę i Złotą Żabę”, śpiewacze, ortograficzny „Jestem Polakiem, piszę poprawnie po polsku”, także „Wiem (prawie) wszystko”, historyczny i „Wiedzy o Wielkopolsce” i wiele sportowych. Nagrody odebrali zwycięzcy podchodów czytelniczych i dystrybutorzy „Przeglądu Osieckiego”. Za pracę na rzecz szkolnej społeczności nagrodzono wszystkich członków Zarządu Samorządu Uczniowskiego, a szczególnie N.Szramiak, O.Zielińską, A.Kretschmer, K.Ratajczak, M.Woźniaka i T.Rachmajdę, którzy kończą pracę w SU. Podziękowano uczniom mającym w roku szk.2016/2017 stuprocentową frekwencję. Rozstrzygnięto konkurs o miano Superklasy. W tym roku nagrodzono nie tylko zdobywców I miejsca, czyli klasy IIb, IVb i 3gb, ale też klasy, które uplasowały się na 2. i 3. miejscu. W imieniu harcmistrza W.Jędrzejczaka nagrody wręczono harcerkom – K.Kowalik i Z.Przybyle. Z rąk Pani Dyrektor stypendia odebrali uczniowie wyróżniający się w nauce i sporcie.
Brawa dla wszystkich! 

 
KOMERS

20 czerwca odbył się komers. Uczniowie klas trzecich rozpoczęli go tradycyjnym polonezem, którego zatańczyli dla gości: Pana Burmistrza, Pani Dyrektor, Pań Wicedyrektor, wychowawczyń, nauczycieli i pracowników Szkoły, dziękując w ten sposób za wszystko, co przez dziewięć lat dla nich robili. Młodzież bawiła się doskonale! Za organizację tanecznej zabawy serdeczne podziękowania należą się rodzicom, a za przygotowanie poloneza Pani M.Kasprzyk i Panom M.Bańkowiakowi i J.Knasiakowi.

 
INFORMACJE DOTYCZĄCE PÓŁKOLONII

Szanowni Rodzice uczestników półkolonii 2017!

Przypominamy, że tegoroczne półkolonie Stowarzyszenia POMOC odbędą się w następujących terminach:
- przedszkolacy i dzieci z klas I – IV w dniach 17 – 21 lipca,
- uczniowie od klasy V po Gimnazjum – w dniach 24 – 28 lipca.
Program dla dzieci młodszych:
- rekreacja na pływalni AKWAWIT i seans w leszczyńskim kinie,
- warsztaty czekoladowe „Słodkie czary mary” w Poznaniu,
- zwiedzanie HYDROPOLIS we Wrocławiu,
- Kruszwica, rejs po jeziorze, Zaurolandia,
- Witaszyce – Muzeum Gwiezdnych Wojen.
Program dla dzieci starszych:
- rekreacja na pływalni AKWAWIT i seans w leszczyńskim kinie,
- zwiedzanie HYDROPOLIS we Wrocławiu,
- trzydniowa wycieczka do Kotliny Kłodzkiej.

Szanowni Państwo!
Jak w latach ubiegłych prosimy o systematyczne odwiedzanie strony www.zskakolewo.pl lub szkolny FB, na których na bieżąco umieszczać będziemy wszystkie informacje dotyczące półkolonii, tzn. godzinę wyjazdu i przewidywaną godzinę powrotu, rzeczy, które dziecko powinno zabrać itp. Informacje o pierwszym dniu ukażą się 13 lipca.

Tel. kontaktowy: 783 483 625 

 
 
BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS WYPOCZYNKU
Zachęcamy Rodziców do zapoznania się z informacjami o bezpieczeństwie podczas wypoczynku zamieszczonymi na stronie Kuratorium Oświaty w Poznaniu.
http://ko.poznan.pl/bezpieczenstwo-podczas-wypoczynku-wazne-informacje/
 

 

 
Zobacz też…
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 441 - 495 z 1732