DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA W KLASACH I-III SP

8 listopada uczniom klas I-III SP minął pod hasłem zdrowego śniadania. Dzieci wiedzą, na czym polega zdrowe odżywianie i że jest ono bardzo ważne. Uczniowie z apetytem zjedli zdrowe kanapki przygotowane w domu przez rodziców, a następnie wykonali tematyczne prace plastyczne, które zawisły na drzwiach sal lekcyjnych.

 
28. EDYCJA OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES. PLUS MATEMATYKA. PLUS

6 listopada ośmioro uczniów z klasy III b i dwie uczennice z klasy  III c wzięli udział w 28. Edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes. Plus Matematyka. Plus. Przez godzinę zmagali się z wieloma nietypowymi zadaniami wymagającymi wiedzy i sprytu matematycznego. Prace zostały spakowane i wysłane do organizatora konkursu. Na wyniki trzeba będzie poczekać do 5 stycznia. 

 
TURNIEJ PIŁKARSKI KLAS IV - VI O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY OSIECZNA

W sobotę 28 października o godzinie 10.00 odbył się Turniej Piłkarski o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Osieczna. Drużyny składały się z ośmiorga zawodników. Zawody rozgrywane były w dwóch grupach. Do drużyny czerwonych wylosowano klasy: V a, V b, IV b i VI a, a do zielonych klasy: IV a, VI b, IV c. Turniej rozpoczęła Pani Dyrektor Alina Żalik, która powitała Pana Burmistrza Stanisława Glapiaka, gości i zawodników, życzyła wszystkim powodzenia w grze oraz wielu zdobytych bramek. Zawody sędziował sędzia piłkarski Pan Krzysztof Parzy. Wszystkie zespoły otrzymały medale, kolorowe koszulki oraz upominki od organizatorów.

I miejsce zdobyła klasa VI a, II – VI b, III – IV a. Następne lokaty należały do klas: V a, IV b, V b i IV c. Królem strzelców został Jakub Klimpel – zdobywca ośmiu bramek. Zawody uświetnił występ dziewczynek z klasy V b (Alicja Szyrmer, Judyta Walenciak, Julia Jędrzychowska, Laura Singh, Zuzanna Maćkowiak, Martyna Bortlisz), które wykonały dwa razy układ taneczny z pomponami. Poza tym w kawiarence można było skosztować domowych wypieków i poczęstować się owocami. W organizacji kawiarenki pomagały wychowawczynie klas IV – VI oraz uczennice klas siódmych.

 
 
UWAGA!
Szanowni Rodzice!

Przypominamy o konsultacjach, które zaplanowano na 7 listopada 2017 roku. 
Z nauczycielami można będzie porozmawiać od 17.00 do 18.30. Zapraszamy serdecznie!
 
ZŁOTY JAKUB FOGT

4 listopada Jakub Fogt rywalizował w turnieju Youngster-Cup w niemieckim Meißen. W gronie 37 startujących florecistów z Niemiec, Polski i Czech polonista spisał się rewelacyjnie, wygrywając zawody. To trzecie zwycięstwo Jakuba w karierze. Serdecznie gratulujemy Jakubowi i jego Trenerowi, życzymy kolejnych sukcesów.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 386 - 440 z 1732