KONKURS ŚPIEWACZY - ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszamy do udziału w VIII Międzyszkolnym KONKURSIE ŚPIEWACZYM KOLĘD, PASTORAŁEK I PIOSENEK O ZIMIE, który odbędzie się 3 stycznia 2013 r. w patio naszej Szkoły.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem. Na zgłoszenia czekamy do 14 grudnia 2012 roku.

Regulamin i karta zgłoszenia (*.doc)

 
ROZWIŃ SKRZYDŁA

24 i 25 listopada 2012 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie odbyła się IV edycja Konkursu Talentów „Rozwiń skrzydła”. Na scenie zaprezentowało się ponad siedemdziesięcioro wykonawców. Naszą szkołę reprezentowała Anna Mąka, która zaśpiewała piosenkę Grażyny Łobazsewskiej pt. „Brzydcy”. Za wykonanie utworu Ania otrzymała gromkie brawa.

 
ROGALE MARCIŃSKIE

9 listopada 2012 roku w naszej Szkole, w związku z przypadającym dwa dni później dniem św. Marcina, sprzedawano rogale marcińskie. Były bardzo smaczne, napełniły brzuchy szkolnych łasuchów oraz tych, którzy akurat zapomnieli śniadania. Wypieki zakupił Samorząd Uczniowski. Z nadzieją wypatrujemy w kalendarzu kolejnej okazji do „słodkiego dnia”.

FOTORELACJA 

 
FILM - ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA

Zapraszamy do obejrzenia filmu nakręconego w ubiegłym roku szkolnym przez Samorząd Uczniowski. Jego rozdzielczość, w wyniku koniecznych przeróbek, została zmniejszona. Prosimy zatem skupić uwagę na pomyśle i zaprezentowanych działaniach Samorządu.

FILM - youtube.com

FILM - do pobrania [221 MB]

Więcej o filmie można przeczytać w tekście „FILM SAMORZĄDU JEST GOTOWY!”.

 
PRÓBNE EGZAMINY

13, 14 i 15 listopada uczniowie klas trzecich Gimnazjum pisali próbny egzamin. 26 listopada próbny sprawdzian napiszą szóstoklasiści. Zmierzenie się z testem i czasem na jego rozwiązanie jest potrzebne. Oswaja stres i – co najważniejsze – pozwala wyciągnąć uczniom, ich rodzicom i nauczycielom wnioski dotyczące dalszej pracy. 

 
Zobacz też…
««  start « poprz. 31 32 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1706 - 1758 z 1758