KONKURS FOTOGRAFICZNY
Uwaga! 
Powiat Leszczyński zaprasza do udziału w Konkursie Fotograficznym
o Nagrodę Starosty Leszczyńskiego 
pn.: Pocztówka z wakacji w Powiecie Leszczyńskim

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych zamieszkałych na terenie powiatu leszczyńskiego bez względu na miejsce nauki. 

Celem konkursu jest zachęcenie dzieci i młodzieży do poznawania piękna Powiatu Leszczyńskiego, a także umożliwienie młodym twórcom i artystom prezentacji swojego dorobku na forum publicznym. 

Przedmiotem konkursu są prace fotograficzne związane tematycznie z Powiatem Leszczyńskim. Na prace organizatorzy czekają do 30 września 2013 r.

Uczestnicy do oceny przesyłają prace fotograficzne na płycie CD lub DVD, wykonane w technice cyfrowej lub przetworzone do techniki cyfrowej w maksymalnej ilości 10 szt. Każde zdjęcie musi zawierać nazwę fotografowanego obiektu. Format zapisu zdjęcia: JPEG, wymiary minimalne 1200x1600 pikseli. 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE (REGULAMIN I KARTĘ ZGŁOSZENIA) MOŻNA ZNALEŹĆ NA STRONIE INTERNETOWEJ POWIATU LESZCZYŃSKIEGO W ZAKŁADCE KONKURSY.
 
LIDERÓWKA 2013

W dniach 13-21.07.2013 w Zwierzyńcu uczennica naszej Szkoły - Zofia Nowaczyk - uczestniczyła w Letnim Laboratorium Liderówka organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. W ramach Liderówki odbyło się około 40 godzin warsztatów dotyczących komunikacji, pracy w grupie, diagnozy społeczności lokalnej oraz planowania projektów. Uczestnicy i uczestniczki zaplanowali i zrealizowali w praktyce wydarzenie skierowane do społeczności Zwierzyńca. Dużym atutem warsztatów był fakt, że uczestnicy uczyli się w praktyce, teorii było znacznie mniej. Mieszkali na terenie Zespołu Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska. To był bardzo intensywnie spędzony czas. W wolnych chwilach Liderówkowicze spacerowali po okolicy, która okazała się wyjątkowo urocza. Był park, deptak, stawy, w których podczas upałów można było się schłodzić. Ale większą część dnia zajmowała nauka. Pobudka o 8, od 9 do13 zajęcia, potem dwugodzinna przerwa, następnie zajęcia do 18.30, kolacja do 20, „kominki” do 22. Rzadko kto spał nocą. Kawę dowożono tam hurtowo! Atmosfera była wspaniała! Z kątów dochodził dźwięk gitary zagłuszany przez nieustanne dyskusje. Doświadczenie, jakie nabyli uczestnicy Liderówki, na pewno przełoży się na działania w środowiskach lokalnych! 

 
"SZKOŁA KWITNIE"

 
26 LIPCA - PÓŁKOLONIE - KÓRNIK

26 lipca półkoloniści zwiedzili urokliwy zamek w Kórniku. Szukając cienia, spacerowali po otaczającym budowlę parku. Przyjemność sprawił wycieczkowiczom rejs po Jeziorze Kórnickim.

FOTORELACJA

 
25 LIPCA - PÓŁKOLONIE - AKWAWIT

25 lipca półkoloniści wybrali się do Leszna  na pływalnię Akwawit. Dwie godziny na basenie były doskonałym sposobem na przetrwanie upalnego dnia. Ci, którzy potrafią, pływali w dużym basenie. Ci, którzy czują się w wodzie mniej pewnie, dobrze bawili się na torze do nauki pływania, w średnim basenie z biczami wodnymi i w jacuzzi. Wszyscy chętnie korzystali ze zjeżdżalni. W Kąkolewie stracone kalorie uzupełnili, objadając się smakowitą pizzą. Kolejny półkolonijny dzień można uznać za bardzo udany.

FOTORELACJA

 
Zobacz też…
««  start « poprz. 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1431 - 1485 z 1687