WYGRANA W KONKURSIE NA PLAKAT

Brajan Hylla zajął I miejsce w organizowanym przez Sanepid konkursie plastycznym na plakat pod hasłem „Bądźmy zdrowi”. Gratulujemy!

 
APEL NAGRODOWY

23 listopada podczas apelu nagrodowego wyróżniono 171 uczniów odnoszących sukcesy w różnych dziedzinach i angażujących się w życie Szkoły. O wszystkich konkursach, zawodach i zasługujących na docenienie przedsięwzięciach informowaliśmy w osobnych notkach. Pani Dyrektor podziękowała uczniom i nauczycielom oraz zachęciła do dalszej aktywności, do podejmowania kolejnych wyzwań i rozwijania się na różnych płaszczyznach.

 
SUKCESY W AKROBATYCE ALICJI i WIKTORII

Uczennice klasy Vb Alicja Szyrmer i Wiktoria Gawron rozwijają swoje umiejętności i zainteresowania akrobatyczne pod kierunkiem trenerki Pani Magdaleny Chudzińskiej - Nowak. Dziewczęta mają już pierwsze duże sukcesy. Na Międzywojewódzkich Zawodach Akrobatycznych, rozegranych 11 listopada w Lesznie, Alicja zajęła I miejsce, a Wiktoria III miejsce. Gratulujemy!

 
ZŁOTA AMELIA
Kolejny sukces odniosła taekwondzistka - uczennica kl. VIa i zawodniczka KS TEIGER WIELKOPOLSKA Amelia Wieczorek. 18 listopada na Mistrzostwach Polski Zachodniej w Strzelcach Krajeńskich zdobyła I miejsce w walkach semi - hogo w kategorii kadetki +150. Gratulujemy Amelii i jej trenerowi.
 
TENISISTKLI STOŁOWE W FINALE WOJEWÓDZKIM

Marta Durkowska, Zuzanna Dutkiewicz oraz Zuzanna Grzesińska 28 listopada w finale wojewódzkim Drużynowych Mistrzostw Tenisa Stołowego w Poznaniu zajęły 9. miejsce w gronie 16 zespołów. Dziewczętom i P.J.Knasiakowi życzymy motywacji do dalszej pracy i kolejnych zmagań na najwyższym szczeblu.

 
Zobacz też…
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 111 - 165 z 1483