ZESPÓŁ SZKÓŁ W KĄKOLEWIE - SZKOŁA KREATYWNA!

14 marca w Poznaniu podczas XIII Targów Edukacyjnych uroczyście podsumowano projekt „Śladami Powstania Wielkopolskiego”, w którym braliśmy udział. Wszystkim uczniom i nauczycielom za zaangażowanie, za wspaniałe pomysły, za godne przeżycie 90. rocznicy Powstania Wielkopolskiego podziękowała Pani Elżbieta Leszczyńska – Wielkopolski Kurator Oświaty, która podkreśliła ogromne znaczenie projektu w kształtowaniu wrażliwości patriotycznej. Pani Stefania Misiarek – wicedyrektor Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu – doceniła środowiskowe „zakorzenienie” wielu projektów. (A takim był nasz…) Ich dobre efekty to powód do dumy. Nagrodę dla naszej szkolnej społeczności – Certyfikat Kreatywnej Szkoły -  odebrała Pani Wicedyrektor Cecylia Glapiak.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »