SPORTOWI MISTRZOWIE

18 marca trzy drużyny,które przeszły eliminacje szkolne i gminne, wraz ze swymi kibicami wyjechały do Leszna, aby wziąć udział w Zawodach Sprawnościowych klas I-III SP Powiatu Leszczyńskiego. Były to zespoły z klas: Ib, IIa i IIIb. Zawodnicy z ogromnym zaangażowaniem wykonywali wszystkie zadania, starając się zrobić ćwiczenia jak najdokładniej i jednocześnie - jak najszybciej wrócić do mety. Dopisali nie tylko zawodnicy, ale i kibice, którzy nie oszczędzając gardeł, bardzo emocjonalnie dopingowali swoich faworytów. Nasi reprezentanci wrócili z dyplomami, pucharami i medalami. Klasa Ib zajęła III miejsce, a II a i III b - I miejsce. Szczęśliwi wrócili do Szkoły, aby podzielić się tą radością z całą szkolną społecznością. MISTRZOM Z KLAS I-III GRATULUJEMY!   

FOTORELACJA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »