"BEZ KOBIET ŻYCIA BY NIE BYŁO"

9 marca świętowaliśmy Dzień Kobiet. Na scenie wystąpili tym razem (po raz pierwszy w historii Szkoły) sami mężczyźni: czterdziestu uczniów z klas od IV SP do III G oraz trzej pracownicy Szkoły. W części artystycznej pt. „Bez kobiet życia by nie było”, której scenariusz napisały i którą wyreżyserowały Panie polonistki, wychwalali kobiety, śpiewali piosenki o nich i dla nich, prosili, aby koleżanki i Panie były dla nich dobre „nie tylko na wiosnę i nie tylko od czasu do czasu”. Swoim występem zachwycili, rozbawili, sprawili ogromną przyjemność. Wszyscy widzowie razem z nimi śpiewali: „Brunetki, blondynki”, „Baby, ach te baby”, „Bo z dziewczynami…”, „Lepszy model” i inne przeboje. Na koniec mężczyźni obdarowali koleżanki cukierkami, a Paniom wręczyli kwiaty.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »