ANDRZEJKI

29 listopada od 17.00 do 19.30 uczniowie klas IV-VI SP i gimnazjaliści bawili się na dyskotece andrzejkowej. Godzinę wcześniej większość klas zorganizowała spotkania, podczas których, zajadając się pysznymi wypiekami Mam i Babć, z przymrużeniem oka wszystkie panny i wszyscy kawalerowie spoglądali w przyszłość. Buty wędrowały w kierunku drzwi, wosk się lał, serduszka były przekuwane, wróżby z ciasteczek zostały wyciągnięte… Czas pokaże, czy coś się spełni… Samorząd Uczniowski zadbał nie tylko o dobrą muzykę, ale również o atrakcyjne przerywniki. Dużym zainteresowaniem cieszyły się wybory Katarzyny i Andrzeja Roku. Uczniowie klas młodszych bawili się na andrzejkach w terminach wyznaczonych przez Panie wychowawczynie.

FOTORELACJA - KLASY I-III        FOTORELACJA - DYSKOTEKA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »