XIII MEMORIAŁ IM.DARKA BOROWCZYKA

W niedzielę, 15 lutego, w godz. 10.00 – 15.00 odbył się w naszej Szkole już XIII Memoriał im. Darka Borowczyka. Wzięło w nim udział 9 drużyn: 5 (dwie drużyny z Kąkolewa, dwie z Osiecznej i drużyna Sędziów) utworzyło grupę młodszą, cztery (drużyna KAN-BUD-u oraz zespoły z Kąkolewa, Osiecznej i Pawłowic) starszą. Mecze rozgrywano w obrębie grup systemem „każdy z każdym”. W szesnastu piłkarskich pojedynkach padły 94 bramki. Królami strzelców zostali Bartosz Kryś oraz Radosław Rozwalka.

Organizatorami Memoriału byli: Zespół Szkół w Kąkolewie oraz Urząd Miasta i Gminy Osieczna. Nagrody zwycięzcom – zespołowi Sędziów oraz piłkarzom z Pawłowic - wręczali Łukasz – brat Darka Borowczyka, Burmistrz Stanisław Glapiak oraz sekretarz gminy Osieczna – Zenon Fabiańczyk.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »