PLAŻOWANIE NAD JEZIOREM ŁONIEWSKIM

We wtorek półkoloniści odpoczywali nad Jeziorem Łoniewskim. Do Osiecznej starsi dotarli rowerami, a młodsi autobusem. Upał sprawiał, że nikt nie miał ochoty wychodzić z wody. Jedynie lody i frytki były w stanie odciągnąć półkolonistów z plaży. Większość dzieci chętnie się opalała, a ci, którzy nie lubią słońca, chowali się przed nim w cieniu drzew. Na zakończenie pierwszej części półkolonii, w których brało udział 104 dzieci, wszyscy otrzymali długopisy z pamiątkowym nadrukiem. Półkoloniści podziękowali organizatorom i opiekunom. Druga część półkolonii to trzydniowa wycieczka w Góry Świętokrzyskie.

FOTORELACJA

Relację z wyjazdu i podsumowanie XIII PÓŁKOLONII organizowanych przez Stowarzyszenie POMOC zamieścimy na stronie po powrocie.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »