WYCIECZKA DO ZOO

23 lipca półkoloniści mieli okazję podziwiać mieszkańców poznańskiego ZOO. Wrażenie robiły nie tylko zwierzęta pochodzące z odległych zakątków globu, ale również pięknie położony, tonący w zieleni ogród zoologiczny. Bardzo podobały się nowoczesna słoniarnia i motylarnia. Sporo emocji wzbudziła również wizyta w zatopionym w ciemności pawilonie zwierząt nocnych. Dużo czasu półkoloniści poświęcili też fokom, zebrom i żyrafom. Wszyscy zgodnie uznali, że warto byłoby przyjechać do ZOO na cały dzień.

FOTORELACJA

Jutro (24 lipca) o 9.00 starsi rowerami, a młodsi autokarem udają się nad Jezioro Łoniewskie. Pogoda tym razem z pewnością pozwoli na plażowanie i kąpiel w jeziorze.

Przypominamy uczniom wyjeżdżającym 25 lipca w Góry Świętokrzyskie, że zbiórkę przed Szkołą wyznaczono na 5.50.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »