WYJAZD W GÓRY

20 lipca był dla półkolonistów wyjątkowo atrakcyjny. Na wyjazd w góry wszyscy niecierpliwie czekali. Spora grupa dzieci – zwłaszcza najmłodszych – pierwszy raz wędrowała po górskich szlakach. Półkoloniści wspięli się na Chojnik, skąd podziwiali piękny widok na Kotlinę Jeleniogórską. Malownicze ruiny zamku zrobiły na wszystkich duże wrażenie. Wiele emocji wzbudziła wspinaczka krętymi schodami na wieżę widokową. Wszyscy turyści byli dzielni, niektórzy musieli pokonać lęk wysokości, inni walczyli ze zmęczeniem. Po zejściu z Chojnika chętnie udali się, by podziwiać wodospad Szklarki. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że warto było spędzić kilka godzin w autobusie, bo pięknych widoków długo nie zapomną. Opiekunowie cieszą się, że półkoloniści polubili aktywny wypoczynek i zasmakowali w wędrówkach po górskich szlakach.

 FOTORELACJA

W poniedziałek o 8.00 wyjeżdżamy do poznańskiego ZOO.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »