PÓŁKOLONIE - DZIEŃ TRZECI

Środę 18 lipca półkoloniści spędzili w Szkole, bo pogoda nie pozwoliła na wyjazd nad jezioro w Cichowie. Cztery godziny minęły bardzo prędko, bo opiekunowie przygotowali różne zajęcia. Każdy znalazł coś dla siebie. Były zajęcia i muzyczne, i sportowe, i plastyczne, i taneczne. Jedna z grup oglądała też film „Asterix i Obelix contra Cezar”. Wszyscy półkoloniści pracowali w grupach nad przygotowaniem, zapisaniem i zaprezentowaniem na scenie hasła związanego z półkoloniami. Chętni uczniowie grali w gry edukacyjne, układali z puzzli przestrzenne kostki, grali w dobble. Chłopcy z przyjemnością grali w piłkę i rywalizowali w wyścigach rzędów, a dziewczyny chętnie uczestniczyły w aerobiku ze stepperami.

 FOTORELACJA

Przed półkolonistami kolejna zmiana planów. Jutro (19 lipca – czwartek) jedziemy na pływalnię Akwawit, a w piątek – mamy nadzieję, że już niedeszczowy, ciepły i słoneczny – wybieramy się do Karpacza, by wędrować po górskich szlakach i podziwiać piękne krajobrazy.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »