WYJAZD DO WROCŁAWIA

Na 17 lipca zaplanowano wycieczkę do wrocławskiego ogrodu zoologicznego i podziwianie ogrodu japońskiego. Niestety pogoda wymusiła na organizatorach półkolonii zmianę planów. Zasnute chmurami niebo i padający deszcz sprawiły, że półkoloniści udali się do Cinema City Korona. W technologii 3D obejrzeli film pt. „Epoka lodowcowa 4. Wędrówka kontynentów”. Z zainteresowaniem śledzili przygody leniwca Sida, mamuta Mańka, tygrysa Diego i Wiewióra – bohaterów znanych dobrze z poprzednich części – oraz nowych postaci: zwariowanych piratów, tygrysicy Shiry, kraba-giganta, stadka niezbyt mądrych futrzaków i pewnej szalonej babci. Do końca seansu razem z bohaterami zastanawiali się, jak skończy się wędrówka kontynentów, czy zagrozi przyszłości świata i czy Wiewiór zdobędzie w końcu upragniony orzeszek.

FOTORELACJA

Z powodu niesprzyjającej pogody jutro (18 lipca)  też czekają półkolonistów zmiany. Z plażowania w Cichowie trzeba zrezygnować. Dzień spędzimy aktywnie, różnorodnie i interesująco w Kąkolewie. Spotykamy się o 9.00.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »