PODSUMOWANIE DZIAŁALNOŚCI POZALEKCYJNEJ

27 czerwca podsumowano całoroczną pozalekcyjną działalność Szkoły. Przez prawie dwie godziny lekcyjne nagradzano aktywnych, zdolnych, utalentowanych, zaangażowanych w różne szkolne przedsięwzięcia. Pani Dyrektor Alina Żalik wręczyła stypendia, nauczyciele – organizatorzy konkursów i projektów – podali wyniki rywalizacji, nagrodzili najlepszych. Na scenę wychodzili i zdolni plastycy, i recytatorzy, i poeci, i matematycy, i znawcy przyrody, i miłośnicy historii, i dziennikarze szkolnej gazetki, i lubiący języki obce, i śpiewacy, i duża grupa sportowców – przedstawicieli różnych dyscyplin, i uczniowie zgłębiający wiedzę religijną, także kolporterzy „Przeglądu Osieckiego”. Było ich wielu. Każdy uczeń w bogatej ofercie działalności pozalekcyjnej mógł znaleźć coś dla siebie i rozwijać swoje zainteresowania.

FOTORELACJA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »