WRĘCZENIE NAGRÓD LAUREATOM XVI KONKURSU WIEDZY O WIELKOPOLSCE

20 czerwca o godz.1200 w Sali Bazar w Śremie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród laureatom XVI Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce. Zofia Nowaczyk, Karolina Woźniak, Mikołaj Domagała i Kamil Gąska udali się tam pod opieką Pani Doroty Domagały. Uroczystość poprowadziła Pani Wiesława Surdyk-Fertsch związana z konkursem od jego pierwszych edycji. Do eliminacji szkolnych przystąpiło 3800 uczniów. Z sukcesem kolejne etapy od szkolnego, przez powiatowy, rejonowy, wojewódzki pokonało 156 uczniów. Wszyscy laureaci obdarowani zostali nagrodami rzeczowymi. Organizatorzy podziękowali również nauczycielom, którzy przygotowali zwycięzców. Zofii, Karolinie, Mikołajowi i Kamilowi oraz Pani Teresie Rosińskiej raz jeszcze serdecznie gratulujemy.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »