ZUCHOWE POWITANIE LATA

Piątkowe popołudnie zuchy z gromady „Zwinne Wiewiórki”  spędziły wraz ze swoimi rodzicami, rodzeństwem i druhnami Agnieszką Andrzejewską – Śmiejczak i Sławą Pietrowicz w Rokosowie na zuchowym  powitaniu lata. W parku przy pałacu spotkało się sześć zuchowych gromad: TĘCZOWE SŁONECZKA, PRACOWITE MRÓWKI, LEŚNE ZWIERZĘTA,  ZDOBYWCY LASU, WESOŁE GADUŁY i ZWINNE WIEWIÓRKI.  Impreza rozpoczęła się powitaniem  i radosnymi pląsami. Kolejnym punktem programu były gry i zabawy integracyjne, które najwięcej radości przyniosły rodzicom. Była też chusta animacyjna i zmagania plastyczne. Wszyscy z  apetytem  zjedli kiełbaski z grilla i ugasili pragnienie zimnym sokiem. Pełni sił udali się na konkurencje sportowe w przypałacowej fosie. Drużyny składały się z dziesięciu losowo wybranych  zawodników (zuchy, rodzice, rodzeństwo),  którzy pokonywali przeszkody z ogromnym zaangażowaniem i niebywałą pomysłowością.  Można też było zagrać w hokeja na trawie, przeciągać linę, skakać w worku, rzucać do kręgli kaloszami. Po zmaganiach sportowych druh Patryk przygotował  muzykę i  uczył wszystkich zebranych BELGIJKI. Na zakończenie wszyscy uczestnicy zuchowego powitania lata stanęli w kręgu i przekazali sobie iskierkę pokoju. Zadowoleni i pełni wrażeń wrócili do domów.

FOTORELACJA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »