XXII CROSS WAGAROWICZA

27 kwietnia w Pawłowicach już po raz dwudziesty drugi odbył się Cross Wagarowicza. Naszą Szkołę reprezentowało 62 zawodników. W drużynie zabrakło sportowców z klas piątych i szóstych, bo w tym terminie byli na klasowej wycieczce. Wszyscy biegacze pokonali trasę biegu przełajowego na dystansach od 150 m do 1750 m. Reprezentacja Szkoły Podstawowej uplasowała się na szóstym miejscu po Pawłowicach, Drobninie, Wijewie, Nowym Belęcinie i Osiecznej, a przed Górką Duchowną i Garzynem. Najwyższe miejsca uzyskali: Jakub Kozica – I, Zofia Kowalska i Natalia Nowaczyk – II, Łukasz Szyrmer, Katarzyna Jarczewska, Alicja Bączyk, Weronika Mikołajczak, Paulina Bieniek – III i Małgorzata Skrzypczak, Jan Dudziak, Natalia Mikołajczak – IV. Gimnazjaliści spisali się bardzo dobrze, wywalczyli II miejsce, ustępując tylko drużynie z Drobnina. Za nimi były reprezentacje: Pawłowic, Osiecznej, Gimnazjum nr 1 z Leszna i Nowego Belęcina. Najlepsze wyniki osiągnęli: Hanna Glapiak i Mikołaj Prałat – I miejsce, Agnieszka Bartkowiak – II miejsce, Magdalena Dudziak i Weronika Zdziebkowska – III miejsce oraz Natalia Bassa – V miejsce. Na zakończenie przeprowadzono losowanie nagród, w którym szczęście uśmiechnęło się do siedemnaściorga naszych sportowców. Zawodnikom i nauczycielom wychowania fizycznego gratulujemy.

FOTORELACJA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »