MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ - SP

19 kwietnia odbyły się Mistrzostwa Powiatu Leszczyńskiego w Piłce Nożnej uczniów ze szkół podstawowych. Dziesięć drużyn przypisanych do dwóch grup grało systemem każdy z każdym. Mecze rozegrano na boiskach w Zaborowie i Gronowie. Nasi reprezentanci (Bartosz Kowalski, Arkadiusz Andrzejczak, Marcin Sikorski, Adam Tasiemski, Samuel Grzenkowicz, Tomasz Bassa, Jakub Bartkowiak, Jakub Mądry, Filip Szczepaniak i Denis Śmiejczak) wygrali 1:0 z Osieczną i 3:0 z Rydzyną, a przegrali 0:3 z Drobninem i 1:2 z drużyną z Długich Starych. Dało im to trzecie miejsce w grupie, co nie skutkowało awansem do fazy finałowej. Mistrzami zostali piłkarze z Nowego Belęcina, drugie miejsce zajęli zawodnicy z Drobnina, a trzecie chłopcy z Pawłowic. Podopieczni Pana Michała Bańkowiaka ostatecznie uplasowali się na piątym miejscu.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »