CHEERLEADERKI Z KĄKOLEWA NAJLEPSZE W RAKONIEWICACH

20 kwietnia 2012 r. w Zespole Szkolno - Gimnazjalnym w Rakoniewicach odbyły się XI Otwarte Mistrzostwa Powiatu Grodziskiego w Tańcu z Pomponami. Udały się na nie cheerleaderki (uczennice i absolwentki naszej Szkoły) wraz z trenerką Panią Jagodą Łuczak. Spod Szkoły w Kąkolewie wyruszyły o godzinie 7:30, na miejscu były godzinę później. Po rozciągnięciu się, ubraniu i zrobieniu makijażu były gotowe podbić serca jury i publiczności. Udało się to dziewczętom, ich występ można uznać za bardzo udany. W swojej kategorii zwyciężyły. Do Kąkolewa wróciły ze złotym pucharem - bardzo zadowolone i pełne entuzjazmu. Serdecznie cheerleaderkom i Pani Jagodzie Łuczak gratulujemy zwycięstwa. Życzymy takiego samego wyniku na Mistrzostwach Polski w Opolu.

FOTORELACJA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »