COCO CHICKEN CUP 2012

15 kwietnia 2012 roku w Hali Sportowo – Środowiskowej we Włoszakowicach odbył się turniej tenisa stołowego CoCo Chicken Cup 2012. Organizatorami byli Gminny Zakład Komunalny Sp. z o.o. i LKS „Błękitni” Niechłód. Turniej nazwę zawdzięcza sponsorowi głównemu, którym była restauracja CoCo Chicken z Leszna. Zawody podzielono na  4 kategorie: junior żeńska i męska do 14 lat oraz senior żeńska i męska powyżej 15 lat. Naszą Szkołę reprezentowało 7 zawodników.

Najlepiej wypadły dziewczęta, które w kategorii junior zajęły całe podium! Zwyciężyła Amelia Kuźniak, Martyna Burdzicka była druga, a Paulina Woźniak trzecia. Wysokie, bo V miejsce zajęła również Karolina Woźniak. W kategorii junior męskiej bardzo dobrze zaprezentowali się: Bartosz Kowalski i Wojciech Owsianny, którzy zdobyli miejsca V i VI.

FOTORELACJA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »