MAŻORETKI W MISTRZOSTWACH POLSKI

14 kwietnia we Wschowie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Mażoretek Ziemi Zachodniej. Wzięły w nich udział zespoły z województw wielkopolskiego i lubuskiego. Kąkolewskie mażoretki – uczennice i absolwentki naszej Szkoły – od wielu tygodni pilnie przygotowywały się to tych zawodów, poświęcając wiele godzin na treningi. Podczas prób razem z instruktorką – Panią Jagodą Łuczak opracowały układ taneczny z pałeczkami, przemarsz oraz układ cheerleaderski. Wytężona praca dała wspaniały efekt! Mażoretki odniosły we Wschowie ogromny sukces. Jako formacja w swojej kategorii wiekowej (seniorki) zdobyły I miejsce w tańcu z pałeczkami (kategoria BATON) oraz I miejsce w tańcu z pomponami (kategoria POM-POM). Jury oceniało nie tylko umiejętności, choreografię, dobór muzyki, ale także ogólne wrażenie artystyczne, uśmiech i zaangażowanie tancerek. Dziewczęta oprócz zdobytych pucharów i tytułu Mistrzyń Ziemi Zachodniej zyskały nominację do Mistrzostw Polski Mażoretek, które odbędą się od 11 do 13 maja w Opolu. Serdecznie dziewczętom i ich trenerce – Pani Jagodzie Łuczak gratulujemy. Życzymy, aby oczarowały opolskie jury i odniosły kolejny sukces. Powodzenia!

FOTORELACJA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »