MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI W TENISIE STOŁOWYM

 

W niedzielę 25 marca w hali sportowej w Objezierzu koło Obornik Wielkopolskich rozegrane zostały Mistrzostwa Wielkopolski Zrzeszenia LZS w Tenisie Stołowym. W tej imprezie sportowej, zaliczanej do Współzawodnictwa Sportowo – Turystycznego Powiatów Województwa Wielkopolskiego o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego, wzięło udział dwanaście powiatów z województwa wielkopolskiego. Mistrzostwa rozegrano w następujących kategoriach kobiet i mężczyzn: młodzik, kadet, junior, senior. W gronie 11-osobowej reprezentacji powiatu leszczyńskiego znalazły się również zawodniczki UKS Spartakus Kąkolewo: Martyna Burdzicka jako młodziczka oraz Paulina Woźniak - kadetka. W klasyfikacji drużynowej powiat leszczyński uzyskał 77 pkt., a tym samym zajął I miejsce! Martyna i Paulina przyczyniły się do sukcesu całej drużyny,  zajmując 7. miejsca w swoich kategoriach i zdobywając w sumie 10 punktów do klasyfikacji drużynowej.  Drugie miejsce zajął powiat gnieźnieński, który zdobył 76 punktów, trzecie miejsce - powiat poznański z 74 punktami, czwarte miejsce - powiat obornicki 72 punkty, piąte miejsce - powiat kościański, a szóste, ostatnie pucharowe miejsce, zdobył powiat szamotulski z 69 punktami. W mistrzostwach startowało 154 zawodniczek i zawodników. Dziewczętom i Panu Jakubowi Knasiakowi gratulujemy.

FOTORELACJA

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »