WYŚPIEWANE I MIEJSCE

7 marca we Wrocławiu odbyły się przesłuchania finalistów XX Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej organizowanego pod patronatem honorowym Samorządu Miasta Wrocławia oraz Ambasad Wielkiej Brytanii i Francji przez Szkołę Podstawową nr 113, Gimnazjum nr 34 i MDK-Fabryczna. W gronie 58 uczestników (w kategorii gimnazjum) znalazły się Anna Mąka i Magdalena Katarzyńska. 16 marca w Centrum Kultury Wrocław Zachód odbył się uroczysty jubileuszowy koncert laureatów. Wzięła w nim udział Magdalena Katarzyńska, która zachwyciła wykonaniem utworu „The Power Of Love”, za co jury przyznało jej I miejsce (ex aequo z Iloną Tomaszewską z Wrocławia). Warto dodać, że w dwudniowych przesłuchaniach wzięło udział ponad 200 wykonawców z 64 szkół i placówek kulturalnych z całej Polski. Ten festiwal ma długą tradycję i wysoki poziom artystyczny, jego laureaci odnoszą znaczące sukcesy, organizatorom co roku udaje się stworzyć niepowtarzalny klimat. Magdzie, Ani, Pani Agnieszce Andrzejewskiej-Śmiejczak (która szlifowała z dziewczynami angielszczyznę) i Panu Dominikowi Nowackiemu serdecznie gratulujemy.

FOTORELACJA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »