ŚWIĘTO ZUCHA

29 lutego „Zwinne Wiewiórki” brały udział w spotkaniu z okazji „Święta Zucha”, które odbyło się w Dąbczu. Taka uroczystość zdarza się raz na cztery lata, tylko w roku przestępnym. Święto rozpoczęło się wspólną zbiórką i zdaniem raportu. Następnie wszyscy uczestnicy otrzymali kotyliony i zajęli miejsca w sali przy świecowisku. Druhna Małgosia powitała zgromadzonych i życzyła wszystkim miłej zabawy. Pięć gromad zuchowych wspólnie bawiło się i współdziałało podczas wykonywania powierzonych zadań. Były zabawy, specjalne okrzyki, piosenki, pląsy i zadania plastyczne. Zuchy wykonały ogromne serca z życzeniami dla gromad zuchowych. Miłym akcentem okazał się ogromny tort, który pięknie wyglądał w świetle rac. Po wspólnym poczęstunku dzieci wróciły do sali, gdzie uczestniczyły w złożeniu obietnicy zuchowej przez przygotowane do tego zdarzenia zuchy. „Święto Zucha” zakończyło się wręczeniem dyplomów, wspólnym kręgiem i iskierką.

FOTORELACJA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »