FINAŁ WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO Z UDZIAŁEM PATRYKA KONIECZNEGO

11 lutego 2012 r. o godz. 13:00 w Zespole Szkół im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu rozpoczął się finał Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. Wzięło w nim udział 206 uczniów z całej Wielkopolski . W tym gronie był uczeń naszej Szkoły - Patryk Konieczny - podopieczny Pani Łucji Kretschmer. Przez 1,5 h zmagał się z trudnymi zadaniami. Niestety zdobył 31 p. na 50 możliwych do uzyskania, co nie wystarczyło na zostanie laureatem. Dodatkowa wiedza zdobyta podczas przygotowań do kolejnych konkursowych zmagań na pewno jednak zaowocuje: być może już na finale Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego, w którym Patryk będzie brał udział. Tytuł finalisty daje też dodatkowe punkty podczas rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »