FESTIWAL PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

Pod patronatem honorowym Samorządu Miasta Wrocławia oraz Ambasad Wielkiej Brytanii i Francji odbywa się we Wrocławiu XX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Obcojęzycznej. Do finału uczestnicy są kwalifikowani na podstawie przesłanych do organizatorów nagrań.

Trzy nasze gimnazjalistki pod kierunkiem Pana Dominika Nowackiego nagrały w profesjonalnym studiu nagrań piosenki. Weronika Kosmalska - ,,In God's hands", Anna Mąka - ,,Hallelujah", a Magdalena Katarzyńska - ,,The power of love". Nad poprawnością angielszczyzny czuwała Pani Agnieszka Andrzejewska-Śmiejczak. Do finału (w gronie 58 osób z całej Polski ) zakwalifikowano Anię i Magdę. Przesłuchania finałowe odbędą się 7 marca 2012 roku we Wrocławiu. Gratulujemy serdecznie i życzymy powodzenia.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »