"W TAJEMNICZEJ KRAINIE KRASNALI" - SPEKTAKL DLA UCZNIÓW KLAS I-III SP

8 lutego wszyscy uczniowie klas I-III SP pojechali do Leszna, aby w sali Miejskiego Ośrodka Kultury obejrzeć baśń muzyczną pt. „W tajemniczej krainie krasnali”. Aktorzy Teatru Dzieci i Młodzieży z Łodzi przygotowali dla małych widzów wiele atrakcji. Były wesołe konkursy, zabawy i gry. Wszystkie dotyczyły „skrzatów malutkich, smerfów wesolutkich, krasnoludków ubogich, króliczków pełnych trwogi, złośliwego trola szczerbola, złej czarownicy złośnicy i niedźwiadka miodojadka”. Uczniom bardzo się przedstawienie podobało. Na zakończenie wszyscy widzowie otrzymali od krasnali słodki upominek. Dzieci pojechały na spektakl pod opieką Pań wychowawczyń. Organizacją wyjazdu zajęła się Pani Małgorzata Suszek.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »