ZABAWA KARNAWAŁOWA DLA UCZNIÓW

Trwa karnawał, czyli okres zimowych balów, maskarad i zabaw. Wykorzystując ten fakt, Samorząd Uczniowski zorganizował zabawę, która na moment oderwała uczniów od szkolnych obowiązków. Jeśli wierzyć staremu przekonaniu, że im wyższe skoki podczas karnawałowych zabaw, tym lepiej będzie rodziło zboże, to o przyszłoroczne plony nie musimy się martwić. Uczniowie klas IV-VI SP i gimnazjaliści bawili się 25 stycznia od 1700 do 2000 w sali wiejskiej, a dzieci z klas I-III SP 26 stycznia od 1100 do 1300 na sali gimnastycznej. Parkiet nawet przez moment nie był pusty. Przyczynili się do tego nasi absolwenci – Marcin Widera i Dawid Ciesielski, którzy zadbali o doskonałą muzykę w środę oraz Klaudiusz Jaraczewski i Sebastian Figański, którzy didżejami byli w czwartek. Zarząd Samorządu zadbał też o interesujące przerywniki. Warto dodać, że zabawa dzieci najmłodszych była balem przebierańców. Na parkiecie wspólnie bawili się rycerze i księżniczki, Calineczka z piratem, motylki z biedronkami, wróżki z czarodziejami, aniołki z diabełkami, supermeni z kotami oraz wiele innych postaci. W przerwie między tańcami bawiący się na balach mogli skosztować kojarzonych z karnawałem pączków. 

FOTORELACJA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »