II TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO IM.BARBARY OWSIANNEJ

21 stycznia odbył się II Turniej Tenisa Stołowego im. Barbary Owsiannej. W zawodach wzięło udział 64 zawodników: 20 tenisistek i 44 tenisistów. Rywalizowali w trzech kategoriach. Organizacją Turnieju zajęli się nauczyciele wychowania fizycznego: Pani M.Kasprzyk, P.M.Bańkowiak i P.J.Knasiak. Nagrody zwycięzcom wręczali bliscy Pani Barbary Owsianej oraz Dyrektor Zespołu Szkół P.Alina Żalik oraz Burmistrz Miasta i Gminy Osieczna – P.Stanisław Glapiak.                                                  FOTORELACJA

Oto wyniki:

 Szkoła Podstawowa:
 Dziewczyny: Chłopcy:

1. Mirella Wróblewska,        

2. Martyna Burdzicka,

3. Karolina Woźniak,

4. Amelia Kuźniak

1. Wojciech Owsianny,

2. Bartosz Kowalski,

3. Marcin Wróblewski,

4. Szymon Jędrzychowski.

 Gimnazjum:
Dziewczyny:Chłopcy:

1. Magdalena Dudziak,

2. Paulina Woźniak,

3. Julita Triler,

4. Daria Rogalewicz.

1. Mikołaj Domagała,

2. Mateusz Karolczyk,

3. Jakub Mazankiewicz,

4. Jakub Jagłowski.

 Open:
 Kobiety: Mężczyźni:

1. Martyna Burdzicka,

2. Paulina Woźniak,

3. Magdalena Dudziak,

4. Amelia Kuźniak.

1. Arkadiusz Przybylski,

2. Jarosław Owsianny,

3. Adam Karolczyk,

4. Mikołaj Domagała.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »