VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ŚPIEWACZY

4 stycznia 2012 r. odbył się w naszej Szkole VII Międzyszkolny Konkurs Śpiewaczy. Uczniowie rywalizowali w czterech kategoriach, śpiewając kolędy, pastorałki i piosenki o zimie. Ich występy oceniało jury w składzie: Pani Cecylia Glapiak, Pani Julia Sawicka oraz Pani Magdalena Nowacka. W roli konferansjerów wystąpili Magdalena Dudziak i Klaudiusz Jaraczewski. Wszystkie występy były piękne i doskonale przygotowane. Wszyscy uczestnicy Konkursu zasłużyli na gromkie brawa. Jury zadecydowało o następującym przydziale miejsc:

Klasy I-III SP: I miejsce – Małgorzata Michałowicz, II miejsce – Adam Jagodziński, III miejsce – Michalina Baum.

Klasy IV-VI SP: I miejsce – Monika Rzepecka, II miejsce – Anna Michałowicz, III miejsce – Sandra Urbaniak.

Klasy I-III G: I miejsce – Anna Mąka, II miejsce – Bartosz Dwornik, III miejsce – Joanna Gruszeczka.

Zespół śpiewaczy: I miejsce – duet w składzie Aleksandra Liske i Bartosz Dwornik, II miejsce – Wesołe Nutki, III miejsce – Voice.

Grand Prix, czyli nagrodę dla mistrza, przyznano Magdalenie Katarzyńskiej.

Wyróżnienia otrzymali: Jagoda Wróblewska, Daniel Kędziora, Mikołaj Woźniak, Julia Urbańska i zespół Kolędnicy.

Nagrody dla konkursowiczów ufundowali Burmistrz Miasta i Gminy Osieczna – P.S.Glapiak oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Kąkolewie – P.A.Żalik. Dodatkową nagrodę ufundowała w imieniu Fundacji Edukacyjnej Pro MUSICA jej prezes i juror konkursu – Pani Julia Sawicka. Wyróżniła dwie gimnazjalistki: Magdalenę Katarzyńską i Annę Mąkę. Podczas VIII Międzynarodowych Leszczyńskich Warsztatów Jazzowych dziewczęta wezmą udział w profesjonalnych warsztatach wokalnych. Organizacją Konkursu zajęli się Pani A.Poprawska i P.D.Nowacki.

FOTORELACJA

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »