PRZEDŚWIĄTECZNY CZAS

22 grudnia wszyscy uczniowie obejrzeli jasełka. Następnie był czas na klasowe spotkania opłatkowe, na życzenia, na obdarowywanie się prezentami i wspólne śpiewanie kolęd. Najmłodsi uczniowie wzięli też udział w przedstawieniu pt. „Szukamy św. Mikołaja”. Razem z Panią Mikołajową poszukiwali świętego, który w okresie świątecznym jest bardzo zapracowany. Nie znaleźli go w żadnym z ogromnych prezentów znajdujących się na scenie. Bez skutku wypatrywali przez „ręczne lornetki” jego sań zaprzężonych w renifery. W końcu dzieci wykonały, by pocieszyć bardzo zmartwioną Panią Mikołajową, portret jej męża i postanowiły wysłać go pocztą, wierząc, że w ten sposób odnajdą Mikołaja. Ich ogromne zaangażowanie dało efekt. Święty się odnalazł. Przybył z mnóstwem upominków, które wręczył dzieciom w klasach. 

FOTORELACJA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »