BETLEJEMSKIE ŚWIATEŁKO POKOJU

W środę zuchy rozpoczęły akcję roznoszenia „Betlejemskiego światełka pokoju”. W zimowej aurze z gorącymi życzeniami najpierw udały się do Dyrekcji naszego Zespołu Szkół. Następnie odwiedziły stację benzynową P. Arkadiusza Połomskiego, restaurację „Wędzone, kwaśne, słone”, POLOECONOMY, firmę KANBUD oraz Przedszkole Samorządowe w Kąkolewie.

W czwartek „Zwinne wiewiórki” pojechały do Urzędu Miasta i Gminy w Osiecznej, gdzie przekazały „Betlejemskie światełko pokoju” i świąteczne życzenia na ręce Pana Burmistrza Stanisława Glapiaka. Tego dnia odwiedziły też ze światełkiem firmę Państwa Dudzików w Kąkolewie.

Zuchy, wszędzie gdzie się udały, spotkały się z miłym i ciepłym przyjęciem. Otrzymały także słodki poczęstunek i stanęły do wspólnych fotografii.

FOTORELACJA


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »