Gościmy

Odwiedza nas 3 gości

Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas2209581

Śnieg

NASZA SZKOŁA CZYTA DZIECIOM

29 listopada dla uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej Pani Sława Pietrowicz zorganizowała spotkanie w ramach akcji „Nasza Szkoła czyta dzieciom”. Fragment książki Otfrieda Preusslera pt. „Malutka Czarownica” przeczytała dzieciom Pani Anna Poprawska. Historia tytułowej bohaterki, która udając się - mimo zakazu - na tańce dorosłych czarownic, wpędziła się w niemałe kłopoty, przykuła uwagę małych słuchaczy. Las rąk pojawił się, gdy zadawane były pytania dotyczące treści. Dzieci trafnie oceniły postępowanie Malutkiej Czarownicy i wyciągnęły wnioski. Na koniec trzyosobowe drużyny z każdej klasy wykonywały ilustracje do wysłuchanego tekstu.

FOTORELACJA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »