Gościmy

Odwiedza nas 1 gość

Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas2209565

Śnieg

II TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO KADET JUNIOR W JERCE

26 listopada w Jerce odbył się ostatni w sezonie 2011 turniej tenisa stołowego dla kadetów i juniorów zorganizowany przez Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w Lesznie. W zawodach wzięli udział najlepsi reprezentanci naszej Szkoły, którzy i tym razem nie zawiedli. W kategorii kadetek dziewczyny wywalczyły cztery pucharowe miejsca. Na najwyższym stopniu podium stanęła Martyna Burdzicka, druga była Amelia Kuźniak, trzecia Paulina Woźniak, czwarta Karolina Woźniak. W grupie juniorek najlepiej zaprezentowała się Martyna, która zajęła drugą pozycję, tuż za nią uplasowały się Amelia i Paulina.

Wśród Juniorów największy sukces, w dotychczasowych turniejach tej rangi, odniósł Mateusz Karolczyk, zajmując 3. miejsce. Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Gratulujemy!

FOTORELACJA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »