Gościmy

Odwiedza nas 1 gość

Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas2209561

Śnieg

GAZ W KĄKOLEWIE

8 listopada przy naszej Szkole odbyło się uroczyste zapalenie płomienia gazowego. Okolicznościowe przemówienie wygłosił Burmistrz Miasta i Gminy Osieczna – Pan S.Glapiak, dziękując wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w realizację przedsięwzięcia zapewniającego gaz mieszkańcom Kąkolewa. Swojej radości z powodu tego, że Gmina Osieczna przestała być jedną z niewielu białych plam na gazowniczej mapie Wielkopolski nie krył Prezes Wielkopolskiej Spółki Gazowniczej – Pan Zdzisław Kowalski. Proboszcz kąkolewskiej parafii dokonał poświęcenia specjalnie przygotowanej na tę okazję gazowej instalacji w kształcie polskiego godła. Warto dodać, że 24 gimnazjalistów otrzymało upominki od Wielkopolskiej Spółki Gazowniczej. Po uroczystości Dyrektor Alina Żalik oprowadziła zaproszonych gości po budynku szkolnym i zaprezentowała kotłownię gotową do ogrzewania gazowego.

FOTORELACJA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »