Gościmy

Licznik odwiedzin

Odwiedziło nas1801287

Śnieg

III MIEJSCE ŻEŃSKIEJ DRUŻYNY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

25 października na sali sportowej przy Zespole Szkół w Święciechowie rozegrane zostały w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Mistrzostwa Powiatu Leszczyńskiego w Halowej Piłce Nożnej Kobiet. Sześć drużyn grało systemem każdy z każdym po dwa siedmiominutowe mecze. Dziewczęta: Martyna Burdzicka, Amelia Kuźniak, Oliwia Jezierska, Natalia Muszyńska, Adelina Letza, Aleksandra Maćkowiak, Karolina Woźniak i Katarzyna Kretschmer zajęły trzecie miejsce, przegrywając ze Święciechową i Rydzyną. W gronie najskuteczniejszych zawodniczek znalazły się Aleksandra Maćkowiak i Martyna Burdzicka. Gratulujemy dziewczętom i Pani Magdalenie Kasprzyk.

Oto dokładne wyniki: faza grupowa - Kąkolewo : Goniembice 3:0, Kąkolewo – Rydzyna 1:2, półfinały – Kąkolewo : Święciechowa 0:4, finały – Kąkolewo : Kaczkowo 3:0.

FOTORELACJA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »